امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / آخرین قیمت گاز استریل وازلینی در بازار

آخرین قیمت گاز استریل وازلینی در بازار

گاز استریل یک پارچه ی نازک با بافت باز است که برای پانسمان زخم استفاده می شود، این گاز ها خاصیت های خاص خود را دارا می باشند مثلا گاز استریل وازلینی برای پانسمان سوختگی مورد استفاده قرار می گیرد و به علت چرب بودن مواد موجود در آن، زیاد به سطح زخم نمی چسبد. اگر می خواهید درباره گازاستریل اطلاعات بیشتر و فوق العاده مفیدی را بدانید، در ادامه این مقاله شگفت انگیز ما را همراهی کنید.

آخرین قیمت گاز استریل وازلینی در بازار

مهمترین موارد استفاده از گاز استریل وازلینه

مهمترین موارد استفاده از گاز استریل وازلینههمان طور که گفتیم، از جمله مهم ترین کاربرد گاز استریل وازلینه، مناسب بودن آن برای زخم‌بندی زخم وسوختگی است و قابل کاربرد در تمام نقاط بدن می باشد.

این گاز به علت آغشته بودن به وازلین، به زخم نمی چسبد و با قرار گرفتن بر روی زخم مانع از بروز خونریزی می شود و محل زخم را مرطوب نگه می دارد.

فرایند تولید گاز استریل به صورت چند مرحله ی بافندگی، آماده سازی، سفید کردن، شستشو، بسته بندی و استریل کردن است. این گاز با اشعه گاما بدست سازمان انرژی اتمی استریل شده و وازلین به طور یکنواخت در سراسر این پد پخش شده است.

دیگر خاصیت های بی همتای این گاز که آن را پرکاربرد کرده است، عبارتند از:

 • حساسیت زا نیست.
 • باعث سوزش نمی شود.
 • به علت نداشتن پرز و نخ، عفونت ایجاد نمی کند.
 • قابل استفاده برای زخم بستر می باشد.

خرید عمده گاز وازلینه از کارخانه های اصفهان

خرید عمده گاز وازلینه از کارخانه های اصفهانبرای خرید گاز استریل وازلینه شرکت های مختلفی هستند که در عرصه ی فرآوری ابزارهای پزشکی کار و فعالیت می نمایند و این گاز را با قیمت مناسب وارد بازار می کنند.

با مراجعه به نمایندگی های خرید گاز وازلینه، به راحتی می شود این کالا را به صورت عمده و بدون واسطه فراهم کرد. قیمت گاز وازلینه به صورت عمده زیاد مقرون به صرفه تر و ارزان تر است.

همچنین با مراجعه به مراکز گوناگونی که در شهر اصفهان هستند، می توان به راحتی عرضه کنندگان را پیدا نمود، که گاز های استریل وازلینه را با نرخ های ارزانی ارائه می دهند.

فروش گاز‌ استریل وازلین دار را مراجع مختلفی هستند که ارایه می دهند. برای نمونه، می شود به فروشگاه هایی مراجعه کرد که کالا و وسایل طبی را عرضه می کنند. آن ها هر نوع محصولی را در هر برندی که خواسته باشید، برایتان فراهم می کنند.

در این میان، اگر جستجوی بیشتری داشته باشید، می توانید ارزان ترین گازهای استریل شده با بهترین کیفیت را بیابید و از آن استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید، این گونه از محصولات حائز تاریخ تولید و انقضاء می باشند و به این امر مهم همیشه توجه داشته باشید.

قیمت انواع گاز استریل در سال ۹۸

قیمت انواع گاز استریل در سال 98گاز استریل، گونه های مختلفی دارد و گاز استریل وازلینه فقط یکی از انواع آن است که خودش هم به چند گونه تقسم می شود، از انواع گاز استریل می توان: 

 • گاز استریل وازلینه
 • گاز استریل دندانپزشکی
 • گاز استریل رولی
 • چسب گاز استریل
 • گاز استریل چسب دار و غیره را نام برد.

گاز استریل وازلینه نیز به چند نوع خاص موجود است، از جمله:

 • گاز وازلینه سوختگی
 • گاز وازلینه بخیه
 • گاز وازلینه زخم بستر

این گاز استریل ها با قیمت های متنوعی به بازار عرضه می شوند، که قیمت آنها مثل سایر کالا ها به پارامتر های مختلفی مانند، کیفیت، برند، نوسانات بازار، در دسترس بودن مواد اولیه،اوضاع اقتصادی، سطح سلامت افراد جامعه و میزان تقاضا ارتباط دارد.

البته با توجه به تحریم ها و اوضاع اقتصادی نامناسب در سال ۹۸، قیمت گاز استریل نیز مانند سایر کالا ها افزایش یافته است.

مقایسه کیفیت گاز استریل ایرانی با خارجی

مقایسه کیفیت گاز استریل ایرانی با خارجیبزرگترین مراکز فروش و برندهای گاز استریل در ایران همواره در تلاشند تا براساس طراحی های حرفه ای و تخصصی و با آخرین تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا محصولی مرغوب و با کیفیت روز  همراه با قیمت به صرفه و مناسب را برای تقاضاکنندگان و خریداران فراهم نمایند.

همچنین این مراکز تمرکز بر جزئیات و افزایش کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش و همچنین رضایت مندی خریداران را یکی از مهمترین هدف های خود در خط تولید، در نظر می گیرند.

همین ویژگی ها باعث عرضه گاز استریل هایی شده که از نظر کیفیت با انواع خارجی آنها برابری می کنند، بنابراین خریداران با مراجعه به این مراکز می توانند جدید ترین مدل های  این محصول (گاز استریل) را متناسب با نیاز خود خریداری نمایند.

پیشرفت در این زمینه به مرحله ای  رسیده که طی سال های اخیر رشد بسیار زیاد و چشمگیری در تولید و ساخت تجهیزات پزشکی از لحاظ کیفیت و مرغوبیت در ایران به وجود آمده و در ایران شیوه های کنترل کیفی براساس استاندارد روز جهانی دچار تغییرات چشمگیری شده است.

در حال حاضر دامنه ی وسیعی از این محصولات (گاز استریل)، با کیفیت و مرغوبیت بالا در سراسر ایران به وجود آمده است، همچنین صادرات گاز و باند استریل از ایران به کشورهای مختلفی با بالاترین کیفیت و مرغوبیت روز انجام می شود.

نقش گاز استریل بر کنترل عفونت زخم و سوختگی

نقش گاز استریل بر کنترل عفونت زخم و سوختگیپوشاندن زخم هاي جراحي بخيه شده با پانسمان و گاز استريل، يك راهبرد مرسوم براي ضد عفوني نگهداشتن محل جراحي مي باشد. زخم هاي جراحي به طور معمول حداقل ۳تا ۵ روز تحت پانسمان قرار می گیرند.

هدف اصلی، تميز نگه داشتن محل جراحي و از بین بردن و پیشگیری از هر گونه خطر ناشي از آلودگی با ميكروارگانيسم ها می باشد. همچنین باعث مرطوب نگه داشتن و در عین حال جلوگیری از خونریزی و عفونت در محل سوختگی ها می شوند.

پرکاربرد ترین وسایل کمک های اولیه و پانسمان

پرکاربرد ترین وسایل کمک های اولیه و پانسمانهمه ی شما با جعبه ی کمک های اولیه آشنایی دارید و اکثر خانه ها همیشه این جعبه را دارند. این جعبه ها، از آن دسته ابزارهای ضروری در همه ی جاها می باشند.

این جعبه ها در منازل، خودرو، مکان های  اداری، مراکز صنعتی و غیره دارای کاربرد های فراوانی هستند. ایت جعبه ها، دارای یک سری از لوازم پر کاربرد می باشند. در این جا لیستی از آن ها را برای تان ارائه می دهیم:

انواع گاز غیر استریل و استریل، پنبه، مواد شیمیایی گوناگون مشابه بتادین و الکل، بانداستریل، کیسه نخ، چسب زخم، صابون و حوله و غیره.

بزرگترین تولید کنندگان گاز وازلینه در کشور

بزرگترین تولید کنندگان گاز وازلینه در کشور

در سطح بازار همه ی شهرهای کشورمان، مراکزی وجود دارند که توزیع و فروش گاز غیراستریل و استریل و باند پزشکی را انجام می دهند.

متداول ترین توزیع کنندگان، داروخانه هایی می باشند که امروزه در عرصه های گوناگونی به راحتی قابل دسترس می باشند. مشتریان می توانند هر گونه گاز و باندی را که بخواهند با مراجعه به این مراکز خریداری کنند.

در این راستا داروخانه ها عرضه کننده انواع خارجی و داخلی  محصولاتی از این قبیل می باشند. از جانب دیگر، شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های آنلاین نیز این کالا ها را به صورت عمده و با کمترین قیمت ها و به راحتی سفارش دهید.

در این فروشگاه ها زمینه به شکلی فراهم آمده که مشتریان به راحتی بتوانند کالای مورد نیاز خود را سفارش داده و آن را در اسرع وقت نیز تحویل بگیرند. عمدتا پخش باند و گاز ویژه پزشکی، به صورت عمده و خرده، از جانب فروشندگان متعددی در نمایندگی های سراسر کشور عرضه می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید