امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / آشنایی با سرنگ حلما

آشنایی با سرنگ حلما

این نوشته «آشنایی با سرنگ حلما» قصد دارد تا سرنگ حلما را به مراکز پزشکی و درمانی معرفی نماید. امید است تا به این مراکز در انتخاب سرنگ کمک نماید.

آشنایی با مرکز حلما طب

حلما طب، کارخانه ای تولیدی در حیطه تجهیزات پزشکی یکبار مصرف پلیمری می باشد. تلاش حلما طب در تولید باکیفیت و ایرانی می باشد. این مرکز در برخی از محصولات به تولید صد در صد ایرانی رسیده است.

تلاش حلما طب در تحقیق و توسعه برای رسیدن به تولیدات با تکنولوژی بالا می باشد. حلما طب به منظور رسیدن به هدف خود، گروهی از فارغ التحصیلان جوان رشته های مرتبط را دور هم جمع نموده است. حلما طب ارتباطی نزدیک و تنگاتنگ با مراکز دانشگاهی دارد. این ارتباط و استفاده از نیروهای جوان در راستای تلاش برای خودکفا نمودن ایران عزیزمان می باشد.

تاریخچه مرکز حلما طب

شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی یکبار مصرف “بسپار صنعت فاخر” با برند “حلما طب” در سال ۱۳۹۰ به عنوان تولید کننده سرنگهای جنرال و انسولین در شهرک صنعتی کاوه تاسیس و شروع به کار کرد. به دلیل افزایش حجم تولید از سال ۱۳۹۴ با افزودن محصولاتی چون میکروست، ست سرم، اسکالپ و کیسه ادرار، تا سال ۱۳۹۷ به فعالیت خود ادامه داد. در سال ۱۳۹۷ شروع به تولید سرسوزن و سرنگهای ۳ و ۵ نمود.

هم اکنون در نظر دارد تا با استفاده از کارشناسان و تیم تحقیق و توسعه خود، محصولات جدیدی را به سبد محصولات خود بیافزاید.

آشنایی با سرنگ حلما طب

همانطور که بیان شد حلما طب کار خود را با تولید سرنگ آغاز نمود.

سرنگ چیست؟

سرنگ در اصل یک کلمه یونانی به معنی لوله می‌باشد. در اصطلاح، وسیله‌ای است که با آن، مایعات را به بدن تزریق کرده یا از بدن خارج می‌کنند. سرنگ در واقع تلمبه‌ای مدرج و استوانه‌ای است که در انتهای آن پیستونی قرار گرفته که با فشار دادن آن، دارو به سمت جلو هدایت شده و توسط سر سوزن وارد بدن می‌شود. از سرنگ‌ها در شرایط مختلف و موارد زیادی استفاده می‌شود.

انواع سرنگهای حلما طب

سرنگها بسیار متنوع می باشند و انواع زیادی دارند. سرنگ‌ها به لحاظ نوع نوک آن‌ها، نوع سرنگ، اجزا تشکیل‌دهنده و نیز حجم دسته‌بندی می‌شوند.

حلما طب به تولید برخی از سرنگها می پردازد. از جمله اهداف این شرکت است که در آینده، تولیدات سرنگ خود را توسعه دهد.

سرنگهای انسولین حلما طب

ساخت سرنگ انسولین نوعی انقلابی در حوزه درمان بیماری دیابت بوده و کیفیت زندگی بیماران مبتلا به دیابت نوع ۲ را افزایش داده است. ویژگی‌های سرنگ‌های انسولین باعث شده تا نه تنها از آن برای تزریق انسولین استفاده شود، بلکه جهت تزریق مواد مختلف به صورت و نواحی حساس بدن و تزریق به کودکان نیز مورد استفاده قرار گیرد.

سرنگ انسولین یکپارچه

سرنگ انسولین یکپارچه
سرنگ انسولین یکپارچه

سرنگ انسولین یکپارچه، سرنگی با یک سوزن کوچک است که به طور خاص برای بیماران دیابتی تجویز می گردد. این سرنگ با داشتن سوزن بسیار نازک جهت کاهش درد و برای تزریق به بافت زیرپوستی طراحی شده است. یک سرنگ انسولین به طور معمول دارای یک محفظه، پیستون و سوزن می باشد.

سرنگ انسولین حلما طب، با کیفیت بسیار بالا تولید می گردد. رعایت نکات استادارد در تولید این سرنگ سبب می گردد تا درد ناشی از تزریق، فوق‌العاده کم گردد.

سرنگ انسولین لوئر اسلیپ

سرنگ سه تیکه سه سی سی لوئراسلیپ
سرنگ سه تیکه سه سی سی لوئراسلیپ

سرنگ انسولین لوئر اسلیپ، سرنگی با قابلیت اتصال فشاری سر سوزن با گیج های مختلف می باشد. کاربردهای این سرنگ از قرار زیر می باشد:

۱ـ برای استفاده بیماران دیابتی با پوستهای ضخیم تر

۲ـ انواع تزریقهای چشمی

۳ـ تزریقهای ناحیه شکمی

۴ـ تزریقهای نوزادان

۵ـ تزریقهای پوست مو و زیبایی

۶ـ تست داروها

این سرنگ برای تزریق به بافت زیرپوستی طراحی شده است. این منطقه از بدن به این دلیل برای تزریق انسولین مناسب است که سلول های چربی به داروهایی که به طور مداوم و به آرامی جذب می شوند، اجازه می دهد تا این داروها اثر طولانی تری داشته باشند.

یک سرنگ انسولین به طور معمول دارای یک محفظه، پیستون و سوزن می باشد. سرنگ های انسولین دارای محفظه های ۱۰۰ واحدی هستند. این سرنگ با قابلیت تعویض سوزن کاربردهای متنوعی در کلیه بخشهای مراکز درمانی دارد.

سرنگ انسولین لوئرلاک

سرنگ لوئر لاک
سرنگ لوئر لاک

سرنگ انسولین لوئرلاک، سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود. در این سرنگها به دلیل پیچ شدن سرسوزن بر روی سرنگ، درصد نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ در هنگام تزریق بسیار ناچیز و در حد صفر می‌باشد. از سوی دیگر، امکان تعویض سرسوزن بر روی این گونه سرنگ‌ها در زمان نیاز به تعویض سرسوزن، به‌راحتی امکان پذیر می‌باشد.

سرنگ انسولین سرجدا

سرنگ انسولین سرجدا
سرنگ انسولین سرجدا

سرسوزن سرنگ‌ انسولین حلما از جنس استیل ضد زنگ بوده و استریل می‌باشد. خطوط ثبت شده بر روی بدنه این سرنگ انسولین بر حسب واحد بوده که به صورت ۱۰۰ واحدی در بازار عرضه می‌شود. به علت وجود مشکلاتی از قبیل شکستن یا آلوده شدن سر سوزن گاهی استفاده از انواع سرنگ‌های انسولین سرسوزن جدا توصیه می‌گردد. جدا شدن سرسوزن در این سرنگ و ظریف بودن آن باعث شده که کارایی زیادی را بتواند از خود نشان دهد. همچنین استفاده از انواع سرنگ‌های انسولین سرسوزن جدا می‌تواند در فعالیت‌های آزمایشگاهی نیز بسیار کاربرد داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …