امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید سرنگ انسولین حلما

خرید سرنگ انسولین حلما

آیا به دنبال خرید سرنگ انسولین حلما می باشید؟ سایت پیش روی شما، مرکز خرید سرنگ انسولین حلما طب در سراسر کشور می باشد. جهت آشنایی بیشتر با سرنگهای حلما طب مقاله زیر را مطالعه نمایید. آشنایی با سرنگ حلما طب

جهت سفارش خرید سرنگ انسولین حلما در سراسر کشور تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۴۷۴۰۲

تاریخچه استفاده از سرنگ‌ها

ابتدایی‌ترین شکل سرنگ‌ها، ۱۲۹ تا ۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح توسط جالینوس، طبیب یونانی استفاده می‌شد. او در آن زمان با استفاده از سرنگ، خون را به رگ‌های مغزی تزریق می‌کرد. مدتی بعد از آن در قرن نهم میلادی، پزشکی مصری به نام علی الموصلی از یک شیشه استوانه‌ای برای عمل ساکشن و برداشتن کاتارکت استفاده کرد. چندی بعد در سال ۱۷۶۰، حالت‌های اولیه تزریقات درون وریدی و انفوزیون شروع شد. در سال ۱۸۴۴، فرانسیس رایند، پزشک ایرلندی سوزن میان‌تهی را اختراع کرد. به همین ترتیب در سال‌های بعدی نیز اشکال متعدد و پیشرفته‌تری ابداع شد. در نهایت در سال ۱۹۵۶، کولین مورداک که یک فارماکولوژیست نیوزیلندی بود، سرنگ‌های پلاستیکی یک‌بار مصرف را به ثبت رساند.

پیشینه سرنگ انسولین حلما

شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی یکبار مصرف “بسپار صنعت فاخر” با برند “حلما طب” در سال ۱۳۹۰ به عنوان تولید کننده سرنگهای جنرال و انسولین در شهرک صنعتی کاوه تاسیس و شروع به کار کرد. به دلیل افزایش حجم تولید از سال ۱۳۹۴ با افزودن محصولاتی چون میکروست، ست سرم، اسکالپ و کیسه ادرار، تا سال ۱۳۹۷ به فعالیت خود ادامه داد. در سال ۱۳۹۷ شروع به تولید سرسوزن و سرنگهای ۳ و ۵ نمود.

جهت سفارش خرید عمده سرنگ انسولین حلما در سراسر کشور تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۴۷۴۰۲

مهم‌ترین معیارها برای انتخاب سرنگ

– برای تزریق‌های زیرپوستی از سرنگ‌هایی با سوزن کوتاه و برای تزریق عضلانی از سوزن بلند استفاده شود.

– در هنگام تزریق باید به گیج سرسوزن دقت کرد و از گیج ۲۶ تا ۲۸ برای تزریق داخل پوست بیرونی، ۱۹ تا ۲۷ برای تزریق زیرپوستی، ۲۶ تا ۳۰ برای تزریق عضلانی و ۲۶ و ۲۷ برای هر سه نوع تزریق استفاده شود.

– در هنگام تزریقات عضلانی، زیرپوستی و داخل پوستی، زاویه سوزن به ترتیب باید ۹۰ درجه، ۴۵ تا ۹۰ درجه و ۱۰ تا ۱۵ درجه باشد.

– سر محفظه سرنگ‌ها باید با سرسوزن همخوانی داشته باشد و هنگام خرید به این موارد دقت شود.

– ضخامت سرسوزن با توجه به غلظت و چسبندگی مایع تعیین می‌شود، بنابراین با توجه به این مورد ضخامت مناسب را انتخاب کنید.

– با توجه به محل تزریق پوست باید بلندی و ضخامت مناسبی برای سوزن در نظر گرفت.

– در هنگام نمونه‌برداری برای بالا بردن طول عمر تیغه میانی و اثربخشی بیشتر از سرسوزن‌های مخروطی استفاده شود.

– حداقل حجم تزریق‌شده سرنگ‌ها باید ۱۰ درصد مقیاس کل سرنگ باشد و این کار به منظور حداکثر نمودن دقت در انواع سرنگ‌ها و قابلیت تولید انجام می‌شود.

– ویژگی سرنگ‌های خوب برای تزریق بدون درد و عوارض این است که به وسیله سیلیکون مدیکال تولید شده باشد و نبود این ویژگی در سرنگ‌ها باعث می‌شود که فرد به مرور زمان و پس از تزریقات متعدد دچار نارسایی کبدی شود.

– برای کاهش درد از سرسوزن‌های دو برشه و تیز مانند سرسوزن‌های کره و ژاپن استفاده شود، چرا که نسبت به نمونه‌های ایرانی تیزتر هستند.

جهت سفارش خرید سرنگ حلما در سراسر کشور تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۴۷۴۰۲

سرنگ انسولین یکپارچه

سرنگ انسولین یکپارچه
سرنگ انسولین یکپارچه

سرنگ انسولین یکپارچه، سرنگی با یک سوزن کوچک است که به طور خاص برای بیماران دیابتی تجویز می گردد. این سرنگ با داشتن سوزن بسیار نازک جهت کاهش درد و برای تزریق به بافت زیرپوستی طراحی شده است. یک سرنگ انسولین به طور معمول دارای یک محفظه، پیستون و سوزن می باشد.

سرنگ انسولین حلما طب، با کیفیت بسیار بالا تولید می گردد. رعایت نکات استادارد در تولید این سرنگ سبب می گردد تا درد ناشی از تزریق، فوق‌العاده کم گردد.

جهت سفارش خرید عمده سرنگ انسولین حلما در سراسر کشور تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۴۷۴۰۲

سرنگ انسولین لوئر اسلیپ

سرنگ سه تیکه سه سی سی لوئراسلیپ
سرنگ سه تیکه سه سی سی لوئراسلیپ

سرنگ انسولین لوئر اسلیپ، سرنگی با قابلیت اتصال فشاری سر سوزن با گیج های مختلف می باشد. کاربردهای این سرنگ از قرار زیر می باشد:

۱ـ برای استفاده بیماران دیابتی با پوستهای ضخیم تر

۲ـ انواع تزریقهای چشمی

۳ـ تزریقهای ناحیه شکمی

۴ـ تزریقهای نوزادان

۵ـ تزریقهای پوست مو و زیبایی

۶ـ تست داروها

این سرنگ برای تزریق به بافت زیرپوستی طراحی شده است. این منطقه از بدن به این دلیل برای تزریق انسولین مناسب است که سلول های چربی به داروهایی که به طور مداوم و به آرامی جذب می شوند، اجازه می دهد تا این داروها اثر طولانی تری داشته باشند.

یک سرنگ انسولین به طور معمول دارای یک محفظه، پیستون و سوزن می باشد. سرنگ های انسولین دارای محفظه های ۱۰۰ واحدی هستند. این سرنگ با قابلیت تعویض سوزن کاربردهای متنوعی در کلیه بخشهای مراکز درمانی دارد.

جهت سفارش خرید سرنگ انسولین حلما در سراسر کشور تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۴۷۴۰۲

سرنگ انسولین لوئرلاک

سرنگ لوئر لاک
سرنگ لوئر لاک

سرنگ انسولین لوئرلاک، سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود. در این سرنگها به دلیل پیچ شدن سرسوزن بر روی سرنگ، درصد نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ در هنگام تزریق بسیار ناچیز و در حد صفر می‌باشد. از سوی دیگر، امکان تعویض سرسوزن بر روی این گونه سرنگ‌ها در زمان نیاز به تعویض سرسوزن، به‌راحتی امکان پذیر می‌باشد.

جهت سفارش خرید عمده سرنگ انسولین حلما در سراسر کشور تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۴۷۴۰۲

سرنگ انسولین سرجدا

سرنگ انسولین سرجدا
سرنگ انسولین سرجدا
سرسوزن سرنگ‌ انسولین حلما از جنس استیل ضد زنگ بوده و استریل می‌باشد. خطوط ثبت شده بر روی بدنه این سرنگ انسولین بر حسب واحد بوده که به صورت ۱۰۰ واحدی در بازار عرضه می‌شود. به علت وجود مشکلاتی از قبیل شکستن یا آلوده شدن سر سوزن گاهی استفاده از انواع سرنگ‌های انسولین سرسوزن جدا توصیه می‌گردد. جدا شدن سرسوزن در این سرنگ و ظریف بودن آن باعث شده که کارایی زیادی را بتواند از خود نشان دهد. همچنین استفاده از انواع سرنگ‌های انسولین سرسوزن جدا می‌تواند در فعالیت‌های آزمایشگاهی نیز بسیار کاربرد داشته باشد.

جهت سفارش خرید عمده سرنگ انسولین حلما در سراسر کشور تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۴۷۴۰۲

مناسبترین مرکز خرید سرنگ انسولین حلما

عظیم طب، مرکز فروش انواع سرنگها، اقدام به فروش سرنگهای باکیفیت خلما نموده است. این مرکز، آسانترین راه را برای ثبت سفارش سرنگ حلما طب فراهم نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر، سفارش خرید عمده در سراسر کشور، فقط کافی است با کارشناس فروش سایت تماس بگیرید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …