امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / سرنگ شفا در بروجن

سرنگ شفا در بروجن

بسیاری از مراکز درمانی بروجن، به دنبال نمایندگی فروش سرنگ شفا در بروجن هستند. دلیل این امر مرغوبیت این سرنگ می باشد. شما نیز اگر در پی مرکز عمده فروش سرنگ شفا در بروجن می باشید، با کارشناس فروش سایت تماس بگیرید.

سرنگ چیست؟

سرنگ در اصل یک کلمه یونانی به معنی لوله می‌باشد. در اصطلاح، وسیله‌ای است که با آن، مایعات را به بدن تزریق کرده یا از بدن خارج می‌کنند. سرنگ در واقع تلمبه‌ای مدرج و استوانه‌ای است که در انتهای آن پیستونی قرار گرفته که با فشار دادن آن، دارو به سمت جلو هدایت شده و توسط سر سوزن وارد بدن می‌شود. از سرنگ‌ها در شرایط مختلف و موارد زیادی استفاده می‌شود. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سدان مد، شما با انتخاب سایز درست سرنگ می‌توانید درد ناشی از تزریق را کاهش داده و تزریق مناسب با دوز درستی را داشته باشید. مواد دارویی برای تزریق ابتدا به کمک عمل مکش سرنگ، وارد محفظه‌ی شیشه‌ای آن شده و سپس به‌وسیله تزریق وارد بدن افراد می‌شوند. سرنگ‌ها یکی از پرمصرف‌ترین تجهیزات در پزشکی هستند که در بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی به منظورهای مختلفی استفاده می‌شوند و اغلب آن‌ها دارای جنس پلاستیکی و یک‌بار مصرف می‌باشند. برای تزریق دارو در منزل می‌توانید از میان انواع سرنگ‌ها با برندهای مختلف، سرنگ مناسب با داروی مصرفی را در سایز مناسب تهیه کرده و از آن برای تزریق خانگی استفاده کنید. همچنین در هنگام خرید سرنگ توجه کنید که از یک مرکز فروش سرنگ معتبر استفاده کنید تا کالای اصلی را به شما ارائه کند. به این طریق از مشکلات احتمالی بعدی جلوگیری کنید.

انواع سرنگ

سرنگ‌ها به لحاظ نوع نوک آن‌ها، نوع سرنگ، اجزا تشکیل‌دهنده و نیز حجم دسته‌بندی می‌شوند. بر اساس حجم سرنگ‌ها را می‌توان به انواع ۵/. تا ۵۰ سی‌سی دسته‌بندی کرد. همچنین سرنگ‌ها را بر اساس نوع نوک در ۴ دسته تقسیم‌بندی می‌کنند. شامل سرنگ‌های اسلیپ، سرنگ‌های سرپیچ دار یا لوئرلاک، سرنگ‌های کانتری و سرنگ‌های خارج از مرکز می‌باشند. مهم‌ترین آن‌ها برای تزریقات انسانی، سرنگ‌های اسلیپ و سرنگ‌های سرپیچ دار هستند. سرنگ‌ها در نوع دیگر دسته‌بندی به ۲ نوع معمولی و خاص تقسیم‌بندی می‌شوند. سرنگ‌های معمولی یک‌بارمصرف بوده و می‌توانند خطرات زیادی را برای افراد و یا پرسنل و کارمندان مراکز درمانی ایجاد نماید. این در حالی است که سرنگ‌های خاص در دودسته‌ی سرنگ‌های خود تخریب و ایمن دسته‌بندی می‌شوند.

تاریخچه استفاده از سرنگ‌ها

ابتدایی‌ترین شکل سرنگ‌ها، ۱۲۹ تا ۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح توسط جالینوس، طبیب یونانی استفاده می‌شد. او در آن زمان با استفاده از سرنگ، خون را به رگ‌های مغزی تزریق می‌کرد. مدتی بعد از آن در قرن نهم میلادی، پزشکی مصری به نام علی الموصلی از یک شیشه استوانه‌ای برای عمل ساکشن و برداشتن کاتارکت استفاده کرد. چندی بعد در سال ۱۷۶۰، حالت‌های اولیه تزریقات درون وریدی و انفوزیون شروع شد. در سال ۱۸۴۴، فرانسیس رایند، پزشک ایرلندی سوزن میان‌تهی را اختراع کرد. به همین ترتیب در سال‌های بعدی نیز اشکال متعدد و پیشرفته‌تری ابداع شد. در نهایت در سال ۱۹۵۶، کولین مورداک که یک فارماکولوژیست نیوزیلندی بود، سرنگ‌های پلاستیکی یک‌بار مصرف را به ثبت رساند.
سرنگ شفا

مهم‌ترین معیارها برای انتخاب سرنگ

– برای تزریق‌های زیرپوستی از سرنگ‌هایی با سوزن کوتاه و برای تزریق عضلانی از سوزن بلند استفاده شود. – در هنگام تزریق باید به گیج سرسوزن دقت کرد و از گیج ۲۶ تا ۲۸ برای تزریق داخل پوست بیرونی، ۱۹ تا ۲۷ برای تزریق زیرپوستی، ۲۶ تا ۳۰ برای تزریق عضلانی و ۲۶ و ۲۷ برای هر سه نوع تزریق استفاده شود. – در هنگام تزریقات عضلانی، زیرپوستی و داخل پوستی، زاویه سوزن به ترتیب باید ۹۰ درجه، ۴۵ تا ۹۰ درجه و ۱۰ تا ۱۵ درجه باشد. – سر محفظه سرنگ‌ها باید با سرسوزن همخوانی داشته باشد و هنگام خرید به این موارد دقت شود. – ضخامت سرسوزن با توجه به غلظت و چسبندگی مایع تعیین می‌شود، بنابراین با توجه به این مورد ضخامت مناسب را انتخاب کنید. – با توجه به محل تزریق پوست باید بلندی و ضخامت مناسبی برای سوزن در نظر گرفت. – در هنگام نمونه‌برداری برای بالا بردن طول عمر تیغه میانی و اثربخشی بیشتر از سرسوزن‌های مخروطی استفاده شود. – حداقل حجم تزریق‌شده سرنگ‌ها باید ۱۰ درصد مقیاس کل سرنگ باشد و این کار به منظور حداکثر نمودن دقت در انواع سرنگ‌ها و قابلیت تولید انجام می‌شود. – ویژگی سرنگ‌های خوب برای تزریق بدون درد و عوارض این است که به وسیله سیلیکون مدیکال تولید شده باشد و نبود این ویژگی در سرنگ‌ها باعث می‌شود که فرد به مرور زمان و پس از تزریقات متعدد دچار نارسایی کبدی شود. – برای کاهش درد از سرسوزن‌های دو برشه و تیز مانند سرسوزن‌های کره و ژاپن استفاده شود، چرا که نسبت به نمونه‌های ایرانی تیزتر هستند.

آشنایی با نمایندگی فروش سرنگ شفا در بروجن

سرنگ شفا یکی از بهترین برندهای سرنگ می باشد. سرنگ شفا، شامل انواع سرنگهای مورد نیاز می باشد. رنگ شفا، در کیفیت بالا تولید شده و استانداردهای لازم را دارد.

کارخانه سرنگ شفا

کارخانه سرنگ شفا در سال ۱۳۶۳ تاسیس و سپس با دریافت موافقت اصولی اقدام به انتخاب ماشین آلات اروپایی نموده و با تهیه ی خط تولید از کشور المان و بر اساس آخرین استاندارد DIN این کارخانه را طراحی و توسط متخصصین اروپایی نصب و راه اندازی نموده است. این کارخانه تولیدات خود را از سال ۱۳۷۲ در بازارهای منطقه توزیع نموده و با بهترین سرنگ های جهانی در حال رقابت می باشدو صادرات آن نیاز بازار بسیاری از کشورهای منطقه را تامین می نماید.

خط مشی کارخانه سرنگ شفا

خط مشی کيفيت شرکت سرنگ شفا، نگهداری اثر بخش سیستم مدیریت کیفیت، جلب رصایت مشتریان تعهد به برآورده کردن الزامات قانونی و افزایش فروش محصولات در بازار میباشد. برای دستیابی به خط مشی فوق، اهداف ذیل در برامه کار شرکت قرار گرفته است: ۱٫     جلب رضایت مشتری: مشتریان کانون توجه و ضامن بقاء و پیشرفت ما هستند از این رو ایفاء تعهدات ما از طریق شناسایی ، درک صحیح انتظارات و نیازهای حال و آینده آنان و برآورده ساختن این نیاز ها و انتظارات میسر است. ۲٫     تاکید بر تحقیق و توسعه و به بروز رسانی اطلاعات: جهت دستیابی به راه کارهای جدید ، تولید معقول و اقتصادی و بکار گیری دانش نوین ، اهتمام به امر تحقیق و توسعه همراه با اخرین دستاوردهای علمی و عملی دنیا در سرلوحه امور شرکت قرار دارد. ۳٫     آموزش موثر پرسنل شرکت بمنظور ارتقاء سطح کیفیت محصولات: ما اعتقاد داریم در سایه آموزشهای منظم و موثر ، ضمن کاسته شدن ضایعات، با توجه به گسترده شدن دید پرسنل، کیفیت محصولات تولیدی نیز افزایش خواهد یافت. ۴٫     برقراری شرایط محیطی ایمن برای پرسنلف مواد ومحصول به منظئر ایجاد خاطری آسوده برای مصرف کننده ۵٫     افزایش بهره وری از طریق افزایش تولید ، کاهش بازکاری و بالا بردن راندمان تولید محصولات خود، ضمن کاهش ضایعات مواد و محصول در حین فراوری، زمینه ایجاد اشتغال وفعالیت برای کلیه پرسنل را فراهم خواهد آورد. ۶٫     به منظور برآورده نمودن این خط مشی، شرکت سرنگ شفا سیستم مدیریت کیفیت ISO 13485:2003 را در سازمان پیاده نموده است.

فواید فروش سرنگ شفا

سرنگ شفا مناسب برای مصارف پزشکی از قبیل  سرنگ تزریق و سر سوزن در این سرنگ ، سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود. جدا نشدن سرسوزن از سرنگ در فرآیند تزریق و هم‌چنین عدم نشت دارو می‌باشد. به دلیل پیچ شدن  سرسوزن بر روی سرنگ، درصد نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ در نگام تزریق بسیار ناچیز و در حد صفر می‌باشد. از سوی دیگر، امکان تعویض سرسوزن بر روی این گونه سرنگ‌ها در زمان نیاز به تعویض سرسوزن، به‌راحتی امکان پذیر می‌باشد. سرنگ شفا مناسب برای مصارف پزشکی از قبیل  سرنگ تزریق و سر سوزن در این سرنگ ، سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود. جدا نشدن سرسوزن از سرنگ در فرآیند تزریق و هم‌چنین عدم نشت دارو می‌باشد. به دلیل پیچ شدن  سرسوزن بر روی سرنگ، درصد نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ در نگام تزریق بسیار ناچیز و در حد صفر می‌باشد. از سوی دیگر، امکان تعویض سرسوزن بر روی این گونه سرنگ‌ها در زمان نیاز به تعویض سرسوزن، به‌راحتی امکان پذیر می‌باشد. سرنگ شفا مناسب برای مصارف پزشکی از قبیل  سرنگ تزریق و سر سوزن در این سرنگ ، سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیارهای مارپیچی آن قفل می‌شود. جدا نشدن سرسوزن از سرنگ در فرآیند تزریق و هم‌چنین عدم نشت دارو می‌باشد. به دلیل پیچ شدن  سرسوزن بر روی سرنگ، درصد نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ در نگام تزریق بسیار ناچیز و در حد صفر می‌باشد. از سوی دیگر، امکان تعویض سرسوزن بر روی این گونه سرنگ‌ها در زمان نیاز به تعویض سرسوزن، به‌راحتی امکان پذیر می‌باشد.

دسترسی آسان به نمایندگی فروش سرنگ شفا در بروجن

شما می توانید بهترین سرنگها را خرید کند. جهت خرید سرنگ شفا، سرنگی استاندارد دارای انواع مختلف کیفیت بالا جهت خریدی استاندارد، ضمانت شده و تحویل در اسرع وقت، با کارشناس فروش تماس بگیرید. تماس و سفارش خرید عمده با شما، خدمت رسانی با ما
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …