امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش باند پانسمان کشی با سایز و قیمت های متنوع

فروش باند پانسمان کشی با سایز و قیمت های متنوع

باند پانسمان کشی با قابلیت کشسانی که دارد کاربرد های مختلفی داشته است. با این وجود در حال حاضر مشاهده می‌ شود که این باند ها در قیمت های متفاوت و سایز های متنوع در بازار سراسر کشور ارائه می گردد.

فروش باند پانسمان کشی با سایز و قیمت های متنوع

مرکز فروش ارزانترین باند کشی پانسمان در تهران

مرکز فروش ارزانترین باند کشی پانسمان در تهرانیکی از مهمترین سوالاتی که در خصوص انواع باند پانسمان کشی پیش می آید این است که باند کشی چیست؟ این باند ها که قابلیت کشسانی زیادی دارد به صورت رولی ارائه شده و جهت پیچیدن اطراف محل آسیب دیده در بدن کاربرد دارد.

می توان گفت مهمترین وظیفه باند کشی فشرده کردن قسمت آسیب دیده بدن بوده که این امر موجب می شود تا تورم این قسمت از بدن کاهش پیدا کرده و درد آن نیز کمتر شود.
مثلاً باند کشی مچ دست برای افرادی که دستشان دچار آسیب دیدگی شده است مورد استفاده قرار می گیرد. و اما باندهای پانسمان همانطور که از اسمش پیداست در هنگام پانسمان مفاصل و نواحی خمیدگی بدن جهت ثابت و نگه داشتن پانسمان مورد استفاده قرار می گیرد.
در حال حاضر مراکز فروش انواع باند زخم در شهر های مختلف کشور از جمله شهر تهران راه اندازی شده و افراد می‌ توانند با قیمت مناسب این محصول را خریداری کنند.

آخرین تغییرات در لیست قیمت باند کشی

آخرین تغییرات در لیست قیمت باند کشیهمان طور که در خصوص انواع باند کشی گفته شد باید توجه داشته باشید که این باند ها بسیار محکم بوده و به راحتی قسمت آسیب دیده را نگه می دارد.

در خصوص عرض انواع این باند ها باید توجه داشته باشید که این محصول در عرض های مختلفی از ۲ اینچ تا ۶ اینچ در بازار موجود است که این امر بسیار در قیمت باند کشی تاثیر می گذارد.

یکی دیگر از انواع باند های کشی، باند کشی چسبی بوده که بسیار با صرفه و مناسب است و به راحتی بر روی پوست می چسبد و نیاز به چسب و نگهدارنده باند ندارد.
طبیعتا این موارد موجب تغییراتی در لیست قیمت باند های کشی می شود. همچنین باید توجه داشته باشید جنس این باند ها از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت محصول است. حال برای اینکه بتواند از قیمت روز این باندهای اطلاع پیدا کنید می توانید مشاوران فروش در ارتباط باید. از جمله مهم‌ترین کاربرد های بندکشی می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. صدمه زانو، دست و پا
  2. صدمه بریدگی
  3. درمان رگ به رگ شدن
  4. درمان پیچ خوردگی
  5. بهبود جریان خون به اندام ها
  6. جلوگیری از ضایعات اضافی پوست
  7. محافظت و تسکین جراحات عضلانی به خصوص آسیب های ورزشی

طرح توجیهی تولید انواع باند و گاز استریل

طرح توجیهی تولید انواع باند و گاز استریلانواع باند سوختگی و گاز استریل جزو محصولات مهم تولید شده در کشور می باشد. در حال حاضر مشاهده می شود شرکت های زیادی جهت تولید این محصول دست به کار شده اند.

به طور کلی باید بدانید گاز زخم بندی باید از مرغوب ترین الیاف پنبه تولید شود و در اندازه های مختلف و تحت شرایط کاملا بهداشتی بسته بندی گردد. این باندها به دو صورت ۸ لا و ۱۶ لا به صورت ساده و نخ دار ارائه می گردد. این گازها پوشش بسیار مناسب جهت التیام و پانسمان زخم می‌ باشد.

از دیگر انواع این باند ها می توان به گاز های جراحی اشاره کرد این گاز ها نیز به صورت صد درصد خالص از پنبه بوده که با کیفیت بالا و رعایت استاندارد تولید می شود.
باند پانسمان که از الیاف پنبه و نخ پلی استر تهیه می‌ شود در عرض های مختلف بوده و هنگامی که افراد قصد خرید باند پانسمان داشته باشند باید توجه کنند یکی از انواع باند ها  باند پانسمان ۱۰ سانتی است. این نوع بانداجازه تبادل گازها چون اکسیژن و دی‌ اکسید کربن و بخار آب را می دهد که موجب می شود فرایند ترمیم زخم بهبود پیدا کند.

همچنین توجه داشته باشید انواع باند پانسمان کناربافته که در حال حاضر در تولیدی های مختلف ارائه می گردد، به گونه ای بوده که خاصیت ارتجاعی طولی دارد.

لزوم استفاده از باند کشی هنگام ورزش و بدنسازی

لزوم استفاده از باند کشی هنگام ورزش و بدنسازیمی‌ توان گفت یکی از مهمترین دلایلی که افراد اقدام به خرید باند کشی می کنند، برای استفاده در تمرینات ورزشی می باشد. در این خصوص باید بدانید باند های کشی که ورزشکاران از آن استفاده می کنند منجر به افزایش بسیار زیاد پشتیبانی و حالت فنری پا شده و ورزشکاران را قادر می‌ کند تا با وزنه های سنگین تر تمرین کنند.

با این حال می توان گفت ضرورت استفاده از باند کشی برای هنگام ورزش و بدنسازی نه تنها برای ایمنی است بلکه منجر به کمک به انجام حرکات سنگین تر می شود. ورزشکاران با بستن این باند ها وظیفه ثباتی عضلات را به وجود آورده و با انقباض بهتر این باند ها سبب ایجاد نیروی بیشتر حرکتی می شود.

لیست شرکت های تولید کننده گاز و باند پزشکی

لیست شرکت های تولید کننده گاز و باند پزشکیبا وجود استفاده های زیادی که از انواع باند ها و گاز های پزشکی می شود امروزه مشاهده شده که شرکت های زیادی تولید این موارد را برعهده دارند.

همانطور که پیشتر هم گفته شد به منظور خرید بهترین نوع این باند ها باید از شرکت هایی محصول را تهیه کنید که در شرایط کاملا بهداشتی این محصول را تولید می‌ کنند زیرا از آنجایی که قرار است پانسمان پزشکی بر روی زخم قرار بگیرد، اگر در صورت کاملاً بهداشتی تولید نشود بدون شک عفونت هایی را به وجود خواهد آورد.

مهمترین نوع باند پزشکی و کاربرد های آن ها

مهمترین نوع باند پزشکی و کاربرد های آن هاهمان طور که پیشتر هم گفته شد لازم است توجه داشته باشید که انواع باند پزشکی در دسته های باند سوختگیف باند پانسمان، گاز های جراحی و گاز زخم بندی قرار میگیرد .

به طور کلی باید بدانید این باند ها هر کدام کاربرد خاص خود را دارد. مثلاً همانطور که از اسمش پیداست باند سوختگی که در رنگ های قهوه ای و تیره تولید می شود به گونه ای بوده که خاصیت ارتجاعی داشته و جهت نگهداری پانسمان از آن استفاده می شود.
باند های پانسمان نیز برای کند کردن جریان خون استفاده می شود. باند های جراحی به منظور کمپرس محل آسیب دیده، تمیز کردن و بستن پانسمان اولیه مورد استفاده قرار می گیرد و گازهای زخم نیز برای التیام و پانسمان زخم استفاده می شوند.

نحوه خرید باند کشی پانسمان

نحوه خرید باند کشی پانسماندر خصوص نحوه خرید انواع بانده کشی باید توجه داشته باشید اگر بخواهید این محصولات را با قیمت مناسب خریداری کنید پیشنهاد می شود آن را از تولید کنندگان به صورت عمده تهیه نمایید. زیرا قیمت باند پانسمان و دیگر انواع باند ها در تولیدی ها بسیار به صرفه تر از بازار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید