امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش گازهای طبی در لرستان

فروش گازهای طبی در لرستان

اگر به دنبال فروش گازهای طبی در لرستان می باشید، با کارشناس سایت تماس بگیرید. شما می توانید بهترین گازهای طبی استاندارد را به آسانی از این سایت تهیه نمایید.

تعریف گاز طبی

گاز طبی به گازهایی گفته می شود که در مطب ها و یا بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرندکه جهت درمان مستقیم بیماران و یا انجام اقدامات لازم برای کمک به درمان بیمار می باشد.در بیمارستان ها از گاز های فله ای بیش تر استفاده می شود به دلیل حجم بالاییکه در بیمارستان ها نیاز به گاز استریل روغنی می باشد.

موارد استفاده از گازهای طبی

موارد استفاده گازهای طبی بیمارستانی و تولیدات آن، کاربرد گاز طبی که در چه صورت و در کجا قابل استفاده است، انواع گازهای طبی که مورد استفاده قرار می گیرند و قیمت آن ها.اندازه های بسته بندی انواع گاز ها بیان شده است.

گاز طبی

 

الف) کنترل عفونت زخم ها با باند و گاز استریل

گاز طبی

زمانی که کسی می سوزد از گاز وازلینه سوختگی استفاده می شود و محل سوختگی را می بندند که تا عفونت نکند و از عفونت و بیماری جلو گیری می شود.

گاز استریل های چسبی به دلیل چسبی که خودش دارد محل پانسمان را محکم می کند و از عفونت های سخت جلو گیری می کند که این موضوع باعث می شود تا محل زخم سریع تر بهبودب)گاز طبی چیست و شامل چه مواردی می شود؟

ب) جلوگیری از خونریزی

گاز طبی

 

گاز های طبی باعث می شود اگر از بدن خون ریزی داشت از خون ریزی جلو گیری می کند. و از گاز های طبی برای همه جای بدن می توان استفاده کرد. به دلیل نداشتن پرز و نخ از عفونت ها شدیدأ جلو گیری می کنند.و باعث بهبود سریع زخم و یا جراحی است.

افرادی که زایمان سزارین انجام می دهند هم برای ‌پانسمان محل بخیه ها از گاز های طبی استفاده می کنند تا الرژی به کسی ندهد و باعث بهبود سریع زخم ها و تسکین درد ها می باشد.

قیمت روز باندها و گازهای طبی در لرستان

گاز طبی

قیمت باند ها از گاز های بیمارستانی ارزان تر می باشد. گاز های بیمارستانی به دلیل استریل بودن آن قیمتش بالا تر است. بسیار در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای پانسمان ها و ختنه ها و جراحی ها و قیمت عمده گاز بیمارستانی مناسب تر بوده است.

قیمت گاز طبی اندکی گران تر است به دلیل طبی بودن آن است. و استفاده برای بیماران خاص که الرژی به بقیه انواع گاز استریل دارند و از گاز های طبی استفاده می کنند.

قیمت گاز استریل روغنی به دلیل جنسیت عالی آن و جنبه درمانی دارد از گاز ایتریل طبی ارزان تر می باشد.

خرید گاز استریل از بزرگترین کارخانه های کشور

گاز طبی

گاز طبی غیراستریل را در کارخانه های بزرگ تولید می شود و به کشور های دیگر هم صادر می شود‌. خرید گاز از کارخانه های بزرگ به صورت عمده انجام می گیرد به دلیل استفاده و فروش هر روزه بعضی از مراکز برای بریدگی های سطحی هم از گاز استریل استفاده می کنند.تولید گاز پزشکی که به صورت متری در بیمارستان ها یافت می شود و برای بیمارانی که بریدگی های زیاد دارند و یا پانسمان زیاد دارد از گاز خای متری استفاده می شود. تولید گاز پزشکی در کارخانه ها به چند اندازه متفاوت می باشد که عرضه می شود.

تولید گاز های استریل و بسته بندی آن ها یک عددی بوده است و افراد می توانند هر چند عددی را که لازم دارند خریداری کنند و از گاز استریل برای جراحی های سرپایی بسیار استفاده می شود و برای ختنه کردن پسر ها استفاده می شود که باعث می شود از عفونت جلو گیری کند و یه مدت دو هفته بعد از ختنه کردن باید استفاده شود.

اکثر افراد مسن که سن بالایی دارند و حساسیت هایی با دستمال های کاغذی و دستمال های پارچه ای نخی دارند از دستمال استریل برای تمیز کردن دست های شان استفاده می کنند و استفاده از گاز استریل باعث می شود از عفونت جلو گیری شود و حتی اکثر افراد که بینی حساسی دارند هم در زمان های بیماری از گاز استریل استفاده می کنند.

بازار واردات و صادرات تجهیزات پزشکی

گاز طبی

در ایران بیش تر صادرات گاز استریل فله ای صورت می گیرد به دلیل این که ایران در تولیدات گاز پزشکی خیلی حرفه ای عمل می کند و در آزمایش گاه ها گاز ها را لز نظر تمیز بودن و استریل بودن آزمایش می کنند و بعد قابل استفاده قرار می دهند تا برای کسی مشکلی و یا عفونتی پیش نیاید و از به وجود آمدن مشکلات و بیماری جلو گیری می شود.

از کشور های دیگر دستگاه هایی هم چون دستگاه فشار وارد می شود. و از کشور ایران هم باند های کشی و باند های بدنسازی و انواع گاز های استریل و گاز های طبی صادر می شود به دیگر کشور ها. البته صادرات از ایران بیشتر می باشد مهندسان پزشکی در صنعت تولید تجهیزات پزشکی پیشرفت هایی کرده اند که باعث تولید اکثر لوازم پزشکی شده اند.صادرات به دیگر کشور ها یک امر مهم بوده است که باعث پیشرفت و سود دو چندان شده است.

کاربرد گازهای استریل در مراکز درمانی

گاز طبی

در مراکز درمانی بیشترین کاربرد گاز استریل گرا برای جراحی های سرپایی دارند و در کنار آن از گاز استریل چسب دار هم استفاده می شود که به دلیل چسب داشتن محل پانسمان را بدون هوا نگه می دارد از این گاز استریل استفاده می کنند. و اما ایتفاده از گاز استریل وازلین دار برای سوختگی های سطح بالا استفاده می شود که باعث می شود مخل سوختگی مرطوب باشد و به محل زخم یا سوختگی نچسبد به دلیل نداشتن پرز از عفونت جلو گیری می کند و حساسیت زا نیستند.در چند بسته مختلف بسته بندی می شود که یک بسته ۱۰ عدد گاز وازلینه دارد و یک بسته ۲۰ عدد و بسته دیگر ۴۰ عدد که متناسب با مصرف بیماران خریداری می شود.که برای بیمارستان ها بسته های جدا هستند که تعدا آن ها ۱۵۰ عدد دارد و بسته بندی آن مخصوص بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد.

پخش عمده لوازم مصرفی پزشکی در لرستان

گاز طبی

هر ماه به صورت عمده لوازم پزشکی به لرستان ارسال می شود که عمده آن قیمت مناسب دارد و مورد استفاده در دارو خانه ها و کالا پزشک ها دارند.

گاز وازلینه زخم بستر در لرستان به صورت عمده پخش می شود به دلیل این که سالمندان که در شهر زیاد هستند. بیش ترین گاز وازلینه زخم بستر را خانه سالمندان خریداری می کنند.

لوازم پزشکی به صورت عمده پخش می شود به دلیل این که قیمت آن ها مناسب تر و ارزان تر برای بیمارستان ها و بقیه مراکز می شود. بیمارستان ها هر ماه لوازم مصرفی را به صورت عمده از شرکت ها خریداری می کنند و که به مشکل کمبود نخورند.

فروش گازهای طبی در لرستان

جهت خرید گازهای طبی استاندار در لرستان با کار شناس سایت تماس بگیرید.

شما می توانید گازهای طبی استاندارد و با کیفیت را با قیمت مناسب از این سایت خرید نمایید.

خرید از این سایت، خریدی استاندارد، باکیفیت، ضمانت شده و مستقیم از تولیدکننده را نصیب شما می گرداند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …