امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش گاز استریل بینی زیر قیمت بازار

فروش گاز استریل بینی زیر قیمت بازار

گاز استریل بینی یا همان تامپون درواقع پانسمان پس از عمل جراحی بینی است که پس از آغشته شدن به پماد تتراسیکلین برای استحکام و جلوگیری از خونریزی های بعد عمل استفاده میگردد .

فروش گاز استریل بینی زیر قیمت بازار

قیمت روز باند و گاز استریل در بازار تهران

قیمت روز باند و گاز استریل در بازار تهرانهمینک تولید کننده های بسیاری در سطح کشور مشغول تولید و ارایه باندهای استریل و غیر استریل طبی مورد نیاز بیماران و بیمارستانها هستند .

این باندها در ابعاد مختلف و حجمهای گوناگون با تکنولوژی های متفاوت برای موارد درمانی گوناگون تولید میگردد که منطبق با نیازهای درمانی بیماریهای مختلف می باشند .

در زیر لیست قیمت تعدادی از باندها و گازهای استریل آورده شده است ولی توجه نمایید که با توجه به شرایط ناپایدار قیمتها در بازار کشور این قیمتها نیز ممکن است در هر روزی با نوسان روبرو گردد .

گاز استریل ۱۰×۱۰ با بسته های ۱۰۰ عددی    به قیمت  ۵۵۰۰۰ تومان 

قیمت گاز استریل زرین طب z10  در بسته بندی ۱۰ عددی به قیمت  ۱۴۷۰۰ تومان 

گاز استریل کهن درمان مدل Eo هر  ۱۰ عددی  ۱۱۸۰۰ تومان 

گاز استریل کهن درمان مدل Eo در بسته بندی ۱۵۰ عددی  ۷۷۱۰۰ تومان 

گاز استریل جهان درمان مدل SLM34

در بسته بندی ۱۹۰ عددی با قیمت  ۵۵۰۰۰ تومان 

گاز‌ استریل وازلین دار شاهین  Vazelin  بابسته بندی ۱۰ تایی  قیمت ۱۴۷۰۰

گاز طبی استریل کاوه در ابعاد ۱۰×۱۰  بصورت تک برگی  هربرگ  ۸۰۰ تومان 

پد استریل چشمی گاش مدل GS550 در بسته های ۱۰۰ عددی با قیمت ۵۵۰۰۰ تومان 

گاز غیر استریل کیلویی ” پرنیان ”  قیمت ۳۵۰۰۰ تومان 

باند پانسمان مدل KEBO 10 در بسته بندی ۵ عددی قیمت ۲۴۵۰۰ تومان 

باند پانسمان سلامت مدل ۱۰۲  تعداد ۱۰ عددی قیمت ۱۷۸۰۰ تومان 

باند کشی مدل ۵۱۰ در بسته بندی ۶ عددی  قیمت ۱۷۵۰۰ تومان 

جهت خرید گاز استریل و باندهای طبی میتوان مستقیما با تولید کننده های آنها و یا از طریق سایتهای فروش و فروشگاههای آنلاین اقدام به خرید نمود . توجه کنید که بیمارستانها یا مراکز درمانی که مصرف انها زیاد است از گاز استریل کیلویی استفاده میکنند تا قیمت تمام شده آنها برایشان کمتر باشد و یا حتی وقتی که دستگاههای اتوکلاو داشته باشند باندهای گاز که هنوز استریل نشده اند را از کارخانه گاز استریل خریداری میکنند و سپس خود اقدام به استریل آن می کنند تا قیمت بهتری برای خرید گاز استریل برای خود بدست آورند .

نحوه انجام پانسمان های بینی با گاز استریل

نحوه انجام پانسمان های بینی با گاز استریلپزشک جراح پس از انجام عمل جراحی بینی در مرحله انتهایی برای کنترل عفونت و جلوگیری از خون ریزی و ایجاد فشار لازم برای قرارگیری و محافظت از تیغه میانی و ایجاد چسبندگی بین غزروف و استخوان بینی از گاز استریل بینی یا تامپون استفاده میکند . این گازها دارای طولهای متفاوت هستند که در زمانهای گذشته و حتی بعضی از اعمال جراحی جدید هم پزشک ناچار است از فتیله های بزرگ گاز استریل استفاده نماید که در موقع تعویض پانسمان بینی این کار میتواند بسیار دردناک باشد برای همین اکنون سعی در استفاده از تامپونهای کوتاه می شود تا عمل تعویض پانسمان بینی ساده تر و کم درد آور تر از گذشته باشد ‌.

بجز گازاستریل داخلی برای بیماران از گاز استریل جلوی بینی هم استفاده میشود تا در صورت خروج خون از بینی توسط این گاز خون جذب شود .

این گازهای جلوی بینی میبایست بصورت مداوم و هر روز تعویض شوند تا زمانیکه خونریزی بطور کامل تمام شود .

بازار واردات و صادرات گاز استریل در جهان

بازار واردات و صادرات گاز استریل در جهانصادرات و واردات گازهای استریل و باندهای طبی بعلت آنکه از کالاهای اساسی و پر مصرف پزشکی محسوب می شوند بسیار پر اهمیت و سود آور است . 

همینک شرکتهای بزرگ تولیدی در تهران و اصفهان با بهره گیری از فناوری های روز دنیا و دستگاههای اتوماتیک و با حضور منابع انسانی متخصص و رعایت استانداردهای ملی و جهانی تولیدات پزشکی از بهترین مواد اولیه انجام گرفته و محصولات آنها به بازارهای داخلی و کشورهای همسایه خصوصا کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی کشورهای دیگر عرضه میگردد .

ارزش افزوده تولیدات پزشکی همچون باندها وگازهای استریل به گونه ای است که صادرات آنها توجیه اقتصادی بسیار بالایی دارد و لذا بهتر است تا دولت از این صنایع پشتیبانی کرده و امکان رشد شرکتهای دانش بنیان و تحقیقهای دانشگاهی را در این زمینه فراهم کند .

تأثیر گاز استریل بینی بر کنترل عفونت

تأثیر گاز استریل بینی بر کنترل عفونتکاربرد گاز استریل بینی یا تامپون که بعضی آن را بنام مش نیز میشناسند از جنس گاز استریل میباشد و به منظور جلو گیری از خونریزی و عفونت با آغشته شدن به پماد تتراسیکلین وارد ناحیه درونی هر دو حفره بینی میشود .

امروزه سعی میشود تا بجای گازهای استریل قدیمی که طولی بزرگ داشتند و در موقع خارج کردن درد زیادی را به بیماران تحمیل میکردند از تامپونهای کوچکتر استفاده می شود .تا درآوردن آنها ساده تر و راحت تر باشد .البته در متدهایی از جراحی نیز حتی نیاز به استفاده از گاز استریل بینی نیز نیست ولی به هر صورت این پزشک است که تشخیص می دهد که بهتر است از چه گاز استریلی در بینی بیمار استفاده نماید .

به دلایل زیر پزشکان در عملهای جراحی بینی از انواع تامپون بینی برای وارد کردن فشار به نقاط مختلف بینی استفاده می کنند .

۱ _ فشار به غشای تیغه بینی به منظور ترمیم مستقیم استخوان بینی و جلو گیری از جمع شدن خون زیر سطح پوست که موجب کبودی و درناکی میگردد .

۲_ حفظ فشار لازم در برابر نواحی تحت درمان و ممانعت از خونریزی پس از عمل جراحی بینی 

۳ _ ایجاد فشار مناسب جهت نگهداری تیغه میانی بینی به منظور قرارگیری آن در موقعیت درست تیغه و جلو گیری از انحراف آن 

استفاده از گاز استریل بینی به این علت است که باید غشای مخاطی تیغه بینی در جای خود نگه داشته شود تا زمانیکه چسبندگی کافی بین استخوان و غزروف بینی ایجاد شود این چسبندگی معمولا بین ۱ تا ۴ روز طول میکشد و پس از این مدت کشیدن تامپون بینی انجام می شود .

فروش عمده گاز استریل طبی ۸لا نخ ساده

فروش عمده گاز استریل طبی 8لا نخ سادهشرکت جهان درمان گاز طبی غیر استریل ۸ لا ساده با نمره نخ انگلیس ۲۰ را در اندازه ۱۰×۱۰ و با وزن خالص ۴۰۰ گرم و از جنس گاز صد در صد پنبه خالص  تولید کرده و با قیمت هر بسته حدود ۳۰ هزارتومان تکی و قیمتهای کمتر در حجمهای بالاتر و عمده به فروش می رساند .

همچنین شرکت آنا طب تابان گاز طبی غیر استریل خود را با مارک آبادیس بصورت ۸ لا و در ابعاد ۵×۵ و جعبه های ۱۰۰ عددی جهت استفاده در درمانگاههای دندانپزشکی تولید میکند 

بجز این دو شرکت که بعنوان نمونه آوردیم کارخانه های دیگری هم اقدام به تولید گازهای استریل ۸ لای ارزان میکنند که ذکر نام همه آنها در اینجا ممکن نبود .

کارخانه های تولید کننده گاز استریل در ایران

کارخانه های تولید کننده گاز استریل در ایرانگازهای استریل اگر به کمک دستگاههای استریل ( CSR) بیمارستانی تولید گردد ماندگاری آنها حد اکثر ۵ روز خواهد بود و لذا با توجه به قیمت و استحلاک و هزینه های انسانی نگهداری و بکارگیری این دستگاهها استفاده از آنها در سطح تجاری مقرون به صرفه نیست .

اما همینک در استان اصفهان یک خط تولیدی ایجاد شده است که با هزینه ۲۰ میلیارد تومان توانسته سالانه بیش از ۱۰ میلیون بسته گازهای چند پدی اتاق عمل را در اندازه های مختلف تولید  کند .

عملیات استریل در این مرکز با اتیلن اکساید بصورت صنعتی انجام می گردد تا ماندگاری انها تا ۳ سال افزایش یابد .

در این مرکز ۳۵ نوع محصول مانند گازهای استریل و غیر استریل انواع باندهای ذخم بندی کنار بافته و معمولی کشی ارتوپدی و گازهای دندانپزشکی و گاز استریل وازلین دار و پکهای جراحی  تولید می شود .

در کل کشور البته تعداد زیادی از این نوع کارخانه ها موجود است و امید آن میرود که با گسترش علم روز و افزایش متخصصان دانشگاهی در این مراکز تولیدی ایران بتواند بازارهای جهانی را فتح نموده ارز آوری مطلوب و پایداری کسب کند .که در راستای ترک اقتصاد نفتی و اتکا به تولیدات صنعتی این یک امر لازم و ضروری می باشد . 

عرضه انواع گاز استریل در بازار همه شهرهای کشور

عرضه انواع گاز استریل در بازار همه شهرهای کشورنیاز به گازهای استریل در تمام شهرها و شهرستانها بصورت دایم و پایدار می باشد و لذا تمامی دارو خانه ها در کلیه شهرها و روستا ها و مراکز درمانی کوچک و بزرگ و بیمارستانها بعنوان مشتری های دایم این محصولات همشگی و پایدار است .

گازهای استریل و باندهای طبی مصرفی فراگیر و بزرگ و همیشگی داشته و از این رو بازارهایی دارای توجیه اقتصادی دارند لذا میتوان سفارش های خرید را یا مستقیم از کارخانه ها یا فروشگاهها و شرکتهای دارویی و یا حتی از سایتهای فروش و فروشگاههای آنلاین ثبت و دریافت نمود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید