امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت گاز طبی ساده در فروشگاه های اصفهان

قیمت گاز طبی ساده در فروشگاه های اصفهان

گاز(به انگلیسی: Gauze) یک پارچهٔ نازک با بافت باز است. معمولاً از گاز پس از سترون کردن (استریل) برای پانسمان زخم استفاده می‌شود. ریشه این واژه از فارسی و اسپانیایی در کلمه حریر گرفته شده‌است. این پارچه‌های تور مانند در اتاق عمل کاربرد زیادی دارند و در ابعاد ۱۰ در ۱۰ سانتی متر یافت می‌شوند. از نظر شناسایی و رادیوپک بودن به دو نوع ساده و خط دار تقسیم می‌شوند. برخی از گازها دارای ویژگی خاصی هستند مثلاً گاز وازلین که برای پانسمان سوختگی به کار می‌رود و به دلیل چرب بودن به سطح زخم زیاد نمی‌چسبد یا گاز خط دار که در اتاق عمل به کار می‌رود و به دلیل داشتن یک نخ حاجب در رادیوگرافی، یافتن آن در بدن بیمار در مواردیکه گاز در موضع جراحی جا می‌ماند ساده‌تر است.

قیمت گاز طبی ساده نسبت به گاز های دیگر مناسب تر است.

قیمت گاز طبی ساده در فروشگاه های اصفهان

کاربرد گازهای طبی در مراکز درمانی

کاربرد گازهای طبی در مراکز درمانیگاز وازلینه سوختگی ؛این گاز از الیاف ۱۰۰% پنبه سفید شده با روشهای استاندارد با نوع نخ ۳۰ با تعداد رشته های نخ ۱۷ یا ۲۰ رشته در هر سانتی متر مربع که آغشته به پارافین سفید بهداشتی مدیکال گرید می باشدساخته شده وکاربرد آن در پانسمان زخم های سوختگی ، زخم های مزمن و حاد بوده و استریل آن با سیستم اشعه گاما می باشد.وازلین موجود در گاز محل زخم را مرطوب نگه داشته و کاملا بدون زیان و غیر سمی بوده هیچگونه حساسیت و سوزشی روی پوست ایجاد نمی کند از انجا که گاز وازلینه در تماس مستقیم با سطح زخم است لذا باید پس از استریل کردن مورد استفاده قرار گیرد

پارچه مورد استفاده در این گاز از جنس پنبه خالص و بافت تار و پودی بوده و امکان نگهداری۷۵ درصد وزنی وازلین را درخود داراست گاز وازلینه دو صورت تک پدی چند پدیی تولید و به بازار عرضه می گردد بسته بندی گاز وازلینه باید کاملا ایزوله بوده و به هیچ وجه نباید امکان تبادل هوا و میکروب به داخل بسته وجود داشته باشد پس از ابزکردن درب بسته و استفاده ازآن باقیمانده گاز وازلینه از حالت استریل خارج شده قابلیت استفاده مجدد را از دست خواهد داد در گاز وازلینه چند پدی بین هر پد گاز حداقل یک عدد کاغذ گریس پروف مناسب قرار می گیرد تا از به چسبندگی پدهای گاز جلوگیری نمایید.

  مانع از انتقال وازلین یک پد به پدهای مجاور شود توصیه می شود گاز وازلینه در دمای ۳۰درجه سانتیگراد  نگهداری شود.

قیمت روز گازهای پانسمان و بیمارستانی

قیمت روز گازهای پانسمان و بیمارستانیفارغ از کاربرد بالای گاز و باند در دنیای پزشکی، وجود برخی از انواعگاز و باند در هر خانه، یکی از ملزومات و ضروریات است. ضرورت وجود گاز و باند در هر خانه، به ویژه آنجایی خود را به رخ خواهد کشید که حادثه ای نا مترقبه روی داده و فرد نیازمند استفاده از ابزار پانسمان گردد. در چنین شرایطی، در صورت نبود گاز و باند در منزل، ممکن است فرد، به دلیل عدم آگاهی به استفاده از سایر پارچه های موجود در منزل روی آورد و بدین ترتیب بیماری پیش آمده و دردسرهای پس از آن را به دلیل عدم رعایت بهداشت و استفاده از ابزار نامناسب برای خود دوچندان سازد. بنابراین توصیه می شود که در هر خانه ای، به ویژه اگر یک یا دو نفر از اعضای آن خانه کودک و یا سالمند هستند، لوازم پزشکی اولیه به ویژه گاز و باند و سایر ملزومات مرتبط با آن وجود داشته باشد.

آشنایی با انواع باند و کاربرد هر یک از آنها؛

باند پانسمان کنار بافته: از باند پانسمان کنار بافته جهت پوشش زخم هایی با ترشحات زیاد استفاده می شود. این باند بدون هیچ سر نخ است.

باند سوختگی: باند سوختگی مناسب برای درمان و پیشگیری از اختلالات وریدی و صدمات ارتوپدی است.

باند زخم بندی: باند زخم بندی مناسب برای پانسمان های ثانویه و پوشش زخم ها و جراحت ها است. در باند زخم بندی، پارچه باند در راستای تار بریده شده و به صورت رول بسته بندی می شود به صورتی که به راحتی باز شده و نخ های آزاد مانع از باز شدن آن نشود. باند زخم بندی در نایلون و یا در جعبه بسته بندی می شود.

باند زیر گچ یا ویبریل: کاربرد باند زیر گچ، بانداژ کردن موضعی است که می بایست برای گچ گیری آماده شود. استفاده از این باند، پیش از گچ گرفتن، به منظور پیشگیری از ایجاد زخم و تحریکات و حساسیت پوستی است. (باند زیر گچ صد در صد پنبه است).

باند ارتوپدی: این باند برروی شکستگی های آسیب دیده واستخوانی بدن مانند آرنج، پاشنه، قوزک و مواردی از این دست به آسانی استفاده می شود و همچنین قابلیت انجام آزمایشهای رادیوگرافی را نیز دارد.

در دنیای پزشکی امروز گاز استریل به دو صورت گاز استریل فله ای،گاز استریل کیلویی و گاز غیر استریل ارائه میشود

تولید گاز طبی ساده با بهترین کیفیت در ایران

تولید گاز طبی ساده با بهترین کیفیت در ایران برای تولید گاز طبی شده از پارچه گاز پنبه‌ای با گرید پزشکی و قابلیت جذب بالا که به‌عنوان پانسمان بر روی زخم های باز مورد استفاده قرار می‌گیرد،این گاز توسط ماشین آلات مدرن و اتوماتیک،تحت تاثیر کنترل مداوم متخصصین کشور جهت اطمینان از کیفیت بالا،رعایت استاندارد و کاهش میزان در رفتگی نخ‌ها در لبه ها استفاده میشود.

خرید باند و گاز زخم بندی از شرکت های معتبر

خرید باند و گاز زخم بندی از شرکت های معتبربرای خرید انواع گازهای طبی علاوه برآگاهی به نوع گاز و باند،کاربرد آن‌ها باید به این نکته توجه کرد که از برند ها و شرکت های معتبر خرید کنیم،زیرا استفاده از باند و گاز نامناسب میتواند ناراحتی و عوارض بعد از جراحی و زخم را برای فرد ایجاد کند.

لانگ گاز :کاربرد لانگ گاز بیشتر در پانسمان جراحی های باز داخلی است. با اتمام جراحی از لانگ گاز براي كنترل خونريزي، جذب خون و ترشحات خوني استفاده می شود.

گاز  دندانپزشکی: اگر تجربه رفتن به دندانپزشکی را داشته اید، احتمالاً برای شما نیز پیش آمده که ناچار به استفاده از این نوع گاز شوید. دندانپزشکان پس از جراحی دندان، از این گاز برای جذب خون و محلولها استفاده می کنند.

گاز طبي استريل: این گاز به دلیل امکان جذب بالای آب، خون و پساب های خونی در پانسمان زخم های سطحی که دچار خونریزی شده اند کاربرد دارد.

گاز های طبی غیر استریل چه کاربردی دارند؟

گاز های طبی غیر استریل چه کاربردی دارند؟کاربرد گاز طبی غیراستریل:

•جذب خون و پساب

•آغشته کردن سطح زخم با مواد ضد عفونی کننده

•گذاشتن روی گاز استریل  به منظور پانسمان

لیست بزرگترین عمده فروشان تجهیزات پزشکی

لیست بزرگترین عمده فروشان تجهیزات پزشکیبرای خرید گاز طبی باید به این موارد توجه کرد

•کیفیت و چگونگی تولید گاز

•قیمت گاز استریل

•جنس پنبه طبیعی و خالص

•رعایت استاندارد ها

•باند و گاز پزشکی در حالت خیس و خشک باید فاقد بو باشد.

•کمترین میزان مواد مصنوعی را داشته باشد.

توزیع بهترین گاز های پزشکی در سراسر ایران

توزیع بهترین گاز های پزشکی در سراسر ایرانکشور ما امروزه در صنعت تجهیزات پزشکی پیشرفت چشمگیری کرده است به طوریکه توان ارائه بهترین گاز های پزشکی را در سراسر کشور دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید