امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش گاز وازلینه با بالاترین کیفیت

مرکز فروش گاز وازلینه با بالاترین کیفیت

گاز نوعی پارچه نازک با منافذ باز می باشد که آن را آغشته به ترکیباتی بهداشتی مانند استریل کرده و در نهایت برای مصارف پزشکی استفاده می نمایند. حال از میان انواع موجود از گاز استریل، می توان گاز وازلین را نام برد که برای پانسمان سوختگی های عمیق از آن کاربرد به عمل می آورند. گفتنی است که این گاز، دارای سطح چربی بسیار مناسبی بوده و از همین رو به سطح زخم نچسبیده و بهترین کارایی را از خود نشان خواهد داد. حال برای سفارش عمده این محصول، می توان از مطمئن ترین مرکز فروش گاز وازلینه اقدام کرد و آن را با بالاترین کیفیت تهیه نمود.

مرکز فروش گاز وازلینه با بالاترین کیفیت

خرید گاز استریل وازلینه به قیمت عمده فروشی

خرید گاز استریل وازلینه به قیمت عمده فروشیاز برخی زخم ها و سوختگی ها، هیچ راه دررویی وجود نداشته و خواسته یا ناخواسته ممکن است برای افراد مختلف بنا به دلایل متعدد به وجود بیایند.
محل زخم و سوختگی اگر باز بماند؛ آلوده به میکروب ها و باکتری های خطرناکی شده و در نتیجه ممکن است درد کسانی که به این زخم و سوختگی ها دچار شده اند را بیشتر کند.
لذا به محض ایجاد چنین معضلاتی در بدن افراد، پزشکان از ابزار مخصوصی مانند گاز استریل استفاده می کنند.
در این صورت محل زخم پوشیده شده و زودتر درمان خواهد شد؛ ضمن اینکه بهداشت کافی برای درمان نیز از طریق این گازها رعایت خواهد شد.

حالا برای معرفی یکی از بهترین گاز استریل های مورد استفاده در عرصه پزشکی که کاربردی بس مهم را پیدا کرده است؛ می توان گاز استریل وازلینه را نام برد.
اهمیت بالای این محصول، اکنون عده زیادی از خریداران را به سوی خرید گاز وازلینه روانه کرده که برای دسترسی به بهترین قیمت گاز وازلینه، یعنی قیمت عمده فروشی، مسلم است که باید از واحدهای عرضه عمده محصولات پزشکی اقدام گردد.

پخش عمده تجهیزات پزشکی در سراسر ایران

پخش عمده تجهیزات پزشکی در سراسر ایرانتجهیزات پزشکی طیف خیلی گسترده ای را در بر گرفته و هر یک به پزشکان و جراحان مختلف کمک می کنند تا مراحل درمان بیماران را به روشی سریع تر و دقیق تر انجام دهند.
تمامی تجهیزات موجود در این حیطه، جزو ضروریات پزشکی قلمداد شده و بدون وجود حتی یکی از آن ها، مراحل درمان با اختلال مواجه خواهد شد.
گفتنی است که تمامی تجهیزات مربوطه برای امور مختلفی در حیطه پزشکی مورد کاربرد قرار می گیرند که برخی از آن ها را در قسمت زیر نام برده ایم:

 • استریل و ضد عفونی کردن وسایل پزشکی
 • تحقیق ها و بررسی های پزشکی
 • تشخیص و پیشگیری از بیماری
 • درمان و کاهش بیماری
 • پشتیبانی و حمایت از حیات فرد بیمار
 • و …

قابل ذکر است که تجهیزات پزشکی که در جهت تداوم و تضمین سلامتی افراد به کار برده می شوند؛ انواع متعددی را شامل شده که لیست آن ها را می توان از منابع مطمئن استخراج نمود.
در حال حاضر پخش عمده این تجهیزات در سراسر ایران با توجه به الزام بالای آن ها انجام گرفته و می توان با مراجعه به واحد های پخش، نسبت به سفارش آن ها اقدام نمود.

گاز استریل وازلینه چه کاربردهایی دارد؟

گاز استریل وازلینه چه کاربردهایی دارد؟گاز‌ استریل وازلین دار از پر کاربردترین گازهای مورد استفاده پزشکی به شمار آمده و روزانه در سطوح وسیعی آن را در معرض کاربرد قرار می دهند.
این گاز توسط اشعه گاما استریل گشته و خاصیت ضد عفونی بسیار بالایی را به همراه دارد.
همچنین از آن، فواید بسیاری از قبیل این موارد نیز به دست خواهد آمد:

 • با قرار گرفتن گاز وازلینه روی زخم، از خونریزی آن جلوگیری خواهد شد.
 • رطوبت را به محل زخم رسانده و آن را از آلودگی مصون نگه می دارد.
 • هیچ نوع حساسیتی را به وجود نمی آورد.
 • سوزشی را ایجاد نخواهد کرد.
 • فاقد پرز و سرنخ بوده و جلوی عفونت را به همین خاطر می گیرد.

علاوه بر فواید و ویژگی های موجود از این گاز، می توان از کاربردهای حاصل از آن نیز گفت که عبارتند از:

 1. گاز وازلینه بخیه
 2. گاز وازلینه زخم بستر
 3. گاز وازلینه زخم های خشک
 4. باند مخصوص سوختگی

روش صحیح استفاده از گاز های استریل

روش صحیح استفاده از گاز های استریلباید از تمامی گازهای استریل که نقش مهمی را در فرآیند پانسامان بر عهده دارند؛ در معرض استفاده صحیح قرار داد.
در واقع استفاده درست از این گازها باعث می شود تا زخم ها زودتر خوب شوند؛ از خونریزی های مکرر جلوگیری گردد و زخم از صدمات و آسیب هایی که باعث تشدید آن می شوند؛ محفوظ بماند.
حالا قصد داریم تا روش صحیح استفاده از گاز استریل را بیان نماییم که در این مورد باید عنوان کرد باید گاز استریل که همان پانسمان است را متناسب با زخم و هم اندازه آن استفاده کرد.
یعنی نه خیلی کوچک تر از آن و نه خیلی بزرگتر از زخم.

صادرات لوازم مصرفی پزشکی به عراق

صادرات لوازم مصرفی پزشکی به عراقلوازم مصرفی پزشکی با حیات و جان آدم ها سروکار داشته و تسهیل روند درمان را امکانپذیر می سازند.
در حال حاضر کشور ما به موفقیت های بزرگی در عرصه تولید انواع لوازم مصرفی پزشکی دست یافته است که این مساله هم موجب فروش بالای این لوازم در بازار داخلی شده و هم آن را آماده برای ارسال به بازارهای جهانی نموده است.
قابل ذکر است که منظور از این لوازم، محصولات یکبار مصرف پزشکی اند که حالا بسیاری از بیمارستان ها، کلینیک ها، مطب های پزشکی و … از آن استفاده می کنند.

اما در ادامه توضیحات در مورد صادرات لوازم مصرفی پزشکی که به کشور های بسیاری از جمله عراق که از مشتریان ثابت این محصولات است؛ انجام می گیرد؛ می توان این محصولات را نام برد:

 • باند طبی
 • ست پانسمان یکبار مصرف
 • تیغ جراحی
 • تست اتوکلاو
 • چسب ضد حساسیت
 • دستکش های وینیل و نیتریل
 • رول ملحفه
 • حوله یکبار مصرف
 • و …

شرکت های تولید کننده گاز وازلینه در کشور

شرکت های تولید کننده گاز وازلینه در کشورگاز وازلینه که در درمان های خاص پزشکی، کاربرد بالایی را پیدا کرده است؛ توسط شرکت های تولید کننده بسیاری در کشور در معرص تولید و عرضه قرار گرفته است.
بنابراین می توان آن را با برندهای مختلفی که تعدادی جزو برندهای برتر گاز استریل محسوب می شوند؛ در بازار نظاره گر بود.

باید گفت که کارخانجات بزرگی که به عنوان کارخانه گاز استریل به فعالیت در سطوح عمده پرداخته اند؛ این محصول را ضمن رعایت بسیار زیاد بهداشت و نظارت های مداوم و کنترل های پیوسته ارائه داشته اند.
از همین رو گاز استریل های کاملاً بهداشتی با مشخصات درجه یک عازم بازارهای فروش شده اند که برای انتخاب بهترین برند عرضه شده از آن ها می توان به سراغ مراکز فروش معتبر رفت.

قیمت گاز غیر استریل کیلویی در بازار تهران

قیمت گاز غیر استریل کیلویی در بازار تهرانگاز غیر استریل، نوع دیگری از گازهای مصرفی در حوزه پزشکی است که توسط دستگاه اتوکلاو در معرض استریل شدن واقع خواهد شد.
این گازها با وجود فله ای بودن است که استریل نشده و البته که می توان آن ها را هم به صورت استریل و هم غیر استریل استفاده نمود.
در بیان مشخصات مربوط به گاز استریل کیلویی می توان از موارد زیر مدد جست:

 • پی اچ مناسبی را دارا می باشد.
 • خون و ترشحات زخم را به خوبی جذب می نماید.
 • جهت شستشوی جراحت، گزینه مناسبی تلقی می گردد.
 • فاقد بوی بد یا مواد شیمیایی است.
 • از الیاف پنبه حاصل آمده است.

اکنون اگر قصد سفارش این محصول را دارید؛ می توانید در بازار تهران به جستجوی آن بپردازید که در این صورت، موفق به دسترسی به بهترین قیمت باند گچی یا گاز غیر استریل خواهید شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید