امیر طب
خانه / دسته‌بندی نشده / پخش عمده گاز وازلینه با قیمت بسیار مناسب

پخش عمده گاز وازلینه با قیمت بسیار مناسب

پخش عمده گاز وازلینه در دارو خانه های معتبر سراسر کشور و مراکز پزشکی انجام پذیر است. گاز وازلینه از پارچه تار و پودی به جنس لینو و صد در صد پنبه تولید شده است. شایع ترین محل زخم های بستر، استخوان ساکروم و دنبالچه می باشد.

پخش عمده گاز وازلینه با قیمت بسیار مناسب

نحوه صحیح استفاده از گاز وازلینه برای زخم بستر

نحوه صحیح استفاده از گاز وازلینه برای زخم بستر

زخم بستر به زخمی گفته می شود که بخاطر فشاری که بیش از حد فشار طبیعی وارد می شود برسطح پوست ایجاد می شود و منجر به نکروز ناکیه بافت های نرم می گردد.

با توجه به خصوصیا زخم از نظر بالینی، زخم به چند دسته تقسیم می شود: زخم بستر درجه یک؛ در این نوع زخم، زخم سطحی و پوست سالم است و تنها با قرمزی پوست مشخص می شود. 

زخم بستر درجه دو: در این نوع زخم پوست صدمه دیده و تاول های سالم یا ترکیده دیده می شود. در این مرحله باید نسبت به تمیزی سطح، پوشاندن و محافظت از سطح مراقبت به عمل اید.

زخم بستر درجه سه: در این زخم به خاطر اینکه همه پوست را در گیر می کند محلی برای ایجاد عفونت می شود.

زخم بستر درجه چهار: زخمی است که تمام عضلات زیرین، تاندون ها، پوست و استخوان را در بر می گیرد. بیماری با زخم بستر درجه چهار نیازمند مراقبت های پزشکی تو سط افراد متخصص و ماهر است.

لیست قیمت و انواع برندهای گاز‌ استریل وازلینه

لیست قیمت و انواع برندهای گاز‌ استریل وازلینه

یک پانسمان خوب باید طوری باشد که برای زخم ها و مراحل مختلف درمان زخم مناسب باشد. محل زخم باید مرطوب باشد تا ترمیم زخم سریع تر صورت گیرد. گاز‌ استریل وازلین دار با مرطوب نگه داشتن زخم، مانع از ادامه خونریزی گردیده، به روند بهبود آن سرعت می بخشد.

گاز استریل وازلین دار باعث می شود گاز های دی اکسید کربن و اکسیژن روی زخم رد و بدل شده و بخار آب  و ترشحات روی زخم خارج شود. افزایش اکسیژن در روند بهبود و التیام زخم ها بسیار موثر بوده به طوری که اگر اکسیژن کمی به زخم برسد، روند بهبود به کندی صورت می گیرد و زخم خیلی دیر، خوب می شود. 

از ویژگی های گاز استریل وازلین دار می توان گفت انعطاف پذیر بوده و در سطوح مختلف بدن که نا هموار است به راحتی به شکل مناسب قرار می گیرد. به زخم نمی چسبد و هنگام عوض کردن پانسمان، دردی ایجاد نمی شود. گاز وازلینه سوختگی نیز به خاطر چرب بودن به سطح زخم نمی چسبد. قیمت گاز وازلین دار بنا بر مدل و بسته بندی آن متفاوت است.

گاز وازلینه بخیه نیز همین ویژگی ها را دارا است. نحوه مصرف آن نیز به گونه ای است که پوشش آلومینیومی را باز کرده و گاز را
با استفاده از پنس مخصوص یا دستکش از بین کاغذ های گریس پروف بیرون آورده و
در روی زخم قرار می دهیم.

کاربرد انواع گاز های طبی و اصول نگهداری از آن ها

کاربرد انواع گاز های طبی و اصول نگهداری از آن ها

گاز های طبی به گاز هایی می گویند که طبق استاندارد های پزشکی برای درمان بیماران، تشخیص بیماری ها و یا برای بیهوشی تولید و بسته بندی می شوند.

انواع گازهای طبی عبارتند از: گاز اکسیژن طبی، گاز نیتروز یا نیتروس اکساید طبی، گاز دی اکسید کربن، گاز خنده و هوای فشرده طبی.

گاز های طبی در دو دسته استنشاقی و غیر استنشاقی که در تجهیزات پزشکی کاربرد دارد، تقسیم می شوند. قیمت گاز طبی در تجهیزات پزشکی بسته به نوع گاز، تعیین می شود.

تولید گازهای استریل پزشکی با بالاترین کیفیت

تولید گازهای استریل پزشکی با بالاترین کیفیت

باند و گاز پزشکی به سه دسته استریل، غیر استریل و روغنی تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های خاصی دارد. در تولید گاز پزشکی الیاف نخ به کار رفته شده در آن باید از جنس پنبه طبیعی و خالص باشد و نباید از الیاف مصنوعی در تولید آن، حتی به مقدار کم استفاده شود.

فروش گاز غیراستریل در بسته تجهیزات پزشکی قرار می گیرد. گاز غیر استریل باید در موقع استفاده در پانسمان استریل گردد. از این گاز در ثابت نگه داشتن در رفتگی و یا شکستگی استفاده می شود.

در تولید و بسته بندی باند و گاز باید این نکته ها را مد نظر گرفت:

  1. از مواد شیمیایی مجاز استفاده شود.
  2. در شرایط مناسب، پارچه کاملا شستشو داده شوند.
  3. تار و پود پارچه در هنگام خشک کردن تنظیم شود.

در بسته بندی آن نیز پارچه تنزیب در مکانی که مجهز به اشعه uv است آماده می شود و سپس در اندازه های استاندارد برش داده می شود و بعد از بسته بندی مرغوب وارد بازار مصرفی می شود.

خرید عمده گاز وازلینه برای صادرات

خرید عمده گاز وازلینه برای صادرات

از ویژگی گاز وازلینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از پنبه صد در صد خالص و طبیعی تهیه شده باشد.
  • توسط اتیلن اکساید استریل شده باشد.
  • حاوی وازلین سفید باشد که برای پانسمان های سوختگی مناسب باشد.
  • سر نخ آزاد یا پرز نداشته باشد.
  • بدون مواد شیمیایی و بدون بو باشد.
  • عاری از هر گونه آلودگی فیزیکی باشد.

شرکت تولیدی باند و گاز فرین که یکی از تولید کنندگان معتبر باند و گاز در کشور می باشد، صادرات باند و گاز استریل را بر عهده دارد. این شرکت بالا ترین کیفیت و سطح خدمات را برای مشتریان خود عرضه می کند. یکی از شرکت های تولید کننده این محصول، شرکت کاوه می باشد. 

بازار فروش تجهیزات پزشکی در ایران

بازار فروش تجهیزات پزشکی در ایران

بازار طب با ۲۰ سال سابقه، فروشگاهی برای فروش محصولات و تجهیزات پزشکی از جمله انواع دستگاه فشار سنج، ماساژور، ترازو، پالس اکسیمتر، شیر دوش برقی، تشک مواج، تست قند خون، بالشت طبی، بخور سرد، گن لاغری، گن لیپوساکشن، قوز بند، انواع پانسمان، تب سنج دیجیتال، ویلچر، واکر، مسواک برقی، جوراب واریس، عصا و …. می باشد.

گاز استریل فله ای که از آن به گاز کیلویی نیز نام می برند، از جنس نخ پنبه ای هشت لایه است که ابعادی برابر ده سانت در ده سانت دارد. مرغوب ترین و بهترین باند و گاز های پزشکی را می توان به صورت عمده از طریق سایت های مختلف خریداری کرد که در این نوع خرید قیمت گاز پزشکی و باند بسیار مناسب تر می باشد.

مقایسه قیمت و کیفیت گاز وازلینه ایرانی و خارجی

مقایسه قیمت و کیفیت گاز وازلینه ایرانی و خارجی

 گاز های پزشکی دارای نمونه های مختلفی است که شامل گاز ساده، گاز نخ دار، گاز استریل و رول گاز وازلینه کاوه می شود. موارد استفاده از این محصول در بیمارستان ها، ادارات، مدارس، مراکز بهداشتی و … می باشد.

نمونه های مختلف باند نیز شامل باند فایبر گلاس، باند پانسمان، باند کشی، باند سوختگی، باند زخم بندی و باند زیرگچ ویبرل می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن رضایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138665730
شماره موبایل: 09131947402
واتساپ: کلیک کنید
شماره موبایل: 09134267883
پست الکترونیکی: aammiirr1013@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین یکپارچه

فروش سرنگ حلما طب

آیا به دنبال مرکز فروش سرنگ حلما طب می باشید؟ سایت پیش روی شما، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید